Гарантія, обмін та повернення

Гарантійні умови:

Продавець гарантує, що куплений виріб є повністю функціональним і не містить механічних та інших пошкоджень на момент здійснення продажу.

Комплектність виробів перевіряється при покупці.

Безкоштовне гарантійне обслуговування поширюється на несправності викликані заводськими дефектами товару і дійсне тільки при наявності правильно заповненого гарантійного талона, де чітко вказані: найменування товару, серійний номер, дата продажу, гарантійний термін, підпис і печатка Продавця.
Якщо серійний номер вашого пристрою і пристрою в гарантійному талоні не збігаються - гарантійне обслуговування не надається.

Гарантія не поширюється на аксесуари які постачаються разом з товаром і програмне забезпечення.

Пристрій знімається з гарантії в наступних випадках:

 • Якщо на пристрої присутні будь-якого роду механічні пошкодження (сколи, вм'ятини, сліди від падіння і т.п) ;
 • Якщо пристрій вже підлягав розбиранню або будь-якого роду ремонтних робіт;
 • Якщо пошкодження пристрою викликані потраплянням всередину сторонніх предметів, пилу, бруду, вологи і т.п;
 • Якщо пошкодження пристрою викликані використанням нестандартних, неоригінальних, а також несумісних аксесуарів або пристроїв;
 • Якщо пристрій використовувався не за призначенням.

У разі необхідності Продавець має право перед початком ремонту відправити товар на незалежну експертизу терміном до 14 робочих днів, без урахування часу транспортування, в сертифікований сервісний центр виробника для отримання висновку про причини виникнення несправності.

Заміна виробу проводиться тільки в тому випадку, якщо воно не може бути відремонтовано, на підставі висновку сертифікованого Сервіс-центру виробника.

Необхідні умови повернення та обміну:

 • Від дати покупки пройшло не більше 14 днів (не рахуючи дня покупки)
 • Є документ, що підтверджує покупку
 • Є документ держ. зразка, що засвідчує особу

Обмін та повернення товару

Шановні покупці! На всі товари, придбані в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів».

Якщо після придбання товару в нашому магазині, Ви виявили заводський дефект або відчуваєте проблеми з експлуатацією пристрою, будь ласка, зверніться до нас за телефонами вказаними на сайті. Ми запропонуємо всі можливі варіанти вирішення проблеми. Якщо проблема не може бути вирішена в телефонному режимі, необхідно надати товар на діагностику в профільний, авторизований сервісний центр або до нас в магазин. Сервісний центр проведе діагностику товару і видасть відповідний висновок.

Обмін та повернення товару належної якості

Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів», Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки), якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, кольором або НЕ може бути ним використаний за призначенням, за умови що товар не використовувався (не був активований), а також збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, присутній розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Якщо на момент звернення покупця аналогічного товару немає у продажу, споживач має право придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір «купівлі-продажу» і отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата.

Обмін та повернення товару неналежної якості

Якщо покупець виявив заводський дефект або зіткнувся з проблемами в експлуатації товару (що з'явилися не з вини користувача), в 14-ти денний термін (не рахуючи дня покупки), покупець має право на заміну товару на аналогічний або повернення товару продавцю з поверненням покупцю коштів, в розмірі суми сплаченої за повернутий товар.

Для повернення товару, необхідно надати продавцю:

 • товар з повною комплектацією;
 • гарантійний талон;
 • документ що підтверджує оплату;
 • висновок сервісного центру з відміткою про те, що товар має «істотний недолік».

Закон України "Про захист прав споживачів» регламентує всі аспекти обміну і повернення товару. Наша компанія працює відповідно до чинного законодавства України.

КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ