Чим здивували купертіновці на цей раз? Новинки Apple: MacBook Pro, AirPods, HomePod Mini і програми.

3..2..1 .. Погнали! З такими емоціями всі чекали цю презентацію, адже за чутками була обіцяна справжня революція MacBook Pro.

Але, пройдемося з самого початку.

 

Перше, що представили нам – новий тариф Apple Voice Plan. Підписка відкриває доступ до каталогу з 90 мільйонів пісень за допомогою Siri: десятки тисяч плейлистів, включаючи сотні нових добірок для різного настрою і занять, персональні мікси і трансляції безлічі різних жанрів.

 

 

Переваги полягають у тому, що оформивши підписку Apple Music Voice, користувачі зможуть управляти музикою за допомогою голосових команд з будь-яких пристроїв, які підтримують Siri, в тому числі HomePod mini, AirPods, iPhone та інших продуктів Apple, а також при використанні CarPlay.

Однак, як і завжди ми можемо потрапити в ситуацію, де на території України дана послуга не буде доступна.

 

Переходимо до аксесуарів – нова колонка HomePod Mini, та ще й різнокольорові. Це основа вашого розумного будинку, яка чудово звучить і легко працює з iPhone.

 

Кольори, які представлені – жовтий, помаранчевий і синій. Завдяки цьому, колонка гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і буде радувати око.

Будемо чекати в Україні, тим паче, не може не радувати ціна, яка на сьогодні не перевищує 100 $.

 

 

AirPods 3! Як очікували і дизайн такий же!

Ключові зміни – тривалість роботи та підтримка технології просторового звучання. Тепер – ще якісніше і довше. Нова версія навушників стала ще легше і реагує на рухи голови.

Унікальна особливість – тепер навушники відрізняють: лежать вони на столі або в кишені, чи знаходяться у вухах і торкаються до шкіри.

Чекаємо в ТЕХНОБОТ, щоб дійсно протестувати відмінності від попередньої версії.

 

І, нарешті, довгоочікувана новинка – MacBook Pro!

 

 

Ідеальний опис:

Обирай розмір.

Обирай чип.

І полетіли.

 

 

Новинки представлені в двох розмірах: 14 і 16 дюймів і оснащені абсолютно новими чипами M1 Pro і M1 Max. Це перші чипи для професійної роботи, створені спеціально для Mac.

Важливо відзначити, що ноутбуки відрізняються рекордним часом роботи від акумулятора і камерою 1080 р. Адже це так важливо в сучасному світі, де майже всі наради та навчання відбуваються в онлайн.

Такого ще не було, але про технічні характеристики ми поговоримо трохи пізніше.

 

Ми пройшлися новинками. Зовсім скоро ви зможете стати володарем найпотужніших девайсів на сьогоднішній день, замовивши їх в інтернет-магазині ТЕХНОБОТ.

Чекаємо, і в котрий раз переконуємося, що Apple обігнали вже всі компанії своєю потужністю і продуктивністю.