Apple Airpods 3. Магія в новому аранжуванні.

На презентації купертіновці представили і нові навушники. Майже такі ж, як усі і представляли, в такій же формі.

Новинка відрізняється тим, що навушники підтримують технологію просторового аудіо і набагато довше працюють без підзарядки.

Пройдемося по оновленнями детальніше.

 

Новий дизайн.

 

Apple airpods 3 оптимізованої форми стали легше і тепер набагато зручніше сидять у вухах, направляючи звучання прямо в слуховий канал.

 

Говорячи про розмір, не можна не відзначити те, що ніжка стала коротше, а також в неї вбудований датчик управління. Навушники стійкі до води і поту, а значить ідеально підійдуть для тренувань. Рейтинг футляра і самого корпусу – IPX4.

 

Можливості аудіо-відтворення – стали на рівень вище.

 

3-тє покоління забезпечує чудовий звук. Підсилювач, який був розроблений передає ідеальне звучання високих нот і потужні баси.

Мікрофон – теж змінився. Тепер, завдяки спеціальній сіточці, сторонні шуми не будуть заважати передачі голосу.

 

Передача звуку залежить від того, як навушники сидять у вусі користувача. Мікрофон, спрямований всередину, розпізнає звук, а потім адаптивний еквалайзер з технологіями обчислювального аудіо налаштовує високі і середні частоти для компенсації можливих частотних витрат при різних варіантах посадки навушників.

 

Нові AirPods буквально оточують користувача звуком, адже технологія просторового аудіо створює ефект, як в кінотеатрі.

 

Магія підключення та продуктивності.

 

Нові навушники налаштовуються одним дотиком і автоматично підключаються до всіх пристроїв. Таким чином, користувач може насолоджуватися музикою увесь день безперервно. Новий датчик розпізнає дотик до шкіри і визначає, чи знаходяться AirPods в вусі користувача або, наприклад, в кишені або на столі. Коли користувач знімає навушники, відтворення зупиняється. Спрямовані мікрофони блокують зовнішні шуми і фокусуються на голосі користувача, щоб його мова звучала максимально чітко.

AirPods 3 – це навушники, які на даний момент б'ють всі рекорди продуктивності і працюють до шести годин в режимі прослуховування, до чотирьох – в режимі розмови, а зарядний футляр забезпечує чотири повні цикли підзарядки, завдяки чому навушники можуть працювати протягом 30 годин.

До речі, на офіційному сайті Apple можна подивитися на навушники в доповненій реальності. Так, немов би ви їх вже тримаєте в руках.

Незабаром очікуємо наявність в Інтерет-магазині ТЕХНОБОТ, щоб протестувати і переконатися в революційному підході черговий раз.