Apple Airpods 3: чого очікувати від третьої версії бездротових навушників

З випуском Apple AirPods першого покоління в 2016 році навушники True Wireless ставали все популярнішими. Наприкінці 2020 року на ці пристрої від бренду Apple припадало до 30% усіх бездротових навушників, проданих у світі. Через 2,5 роки після дебюту другого, трохи покращеного покоління «Аірподс», Apple представила нову, третю версію своєї флагманської моделі.

 

Зміст [приховати]

   

  Оновлений дизайн, просторове аудіо та інші допрацювання

   

  Щоб ви краще зрозуміли, що являють собою гучні Apple Airpods 3, пропонуємо невеликий екскурс в історію.

   

  Друге покоління «Аірподс», випущене у березні 2019 року, було своєрідним «оновленням» дебютної версії навушників. Куперинівці покращили спосіб підключення та додали нові функції, такі як «Привіт, Siri» та автоматичне перемикання між пристроями.

   

  Через півроку відбулася прем'єра AirPods Pro. У нових навушниках розробники зосередилися на поліпшення якості звучання. Плюс, додали функцію відключення звуку та змінили спосіб кріплення у вухах.

   

  Версії наушників AirPods

   

  І ось будь ласка – AirPods 3. Сплав True Wireless другого покоління та моделі Pro. Третя версія виглядає як дорожча, преміальна модель, але при цьому доступніша за ціною. Основні зміни в дизайні, які відразу впадають у вічі:

   

  • "Антенна" була вкорочена, щоб AirPods 3 менше виступали з вух. Це дозволяє навушникам виглядати акуратніше порівняно з попереднім поколінням.
  • Зарядний чохол для AirPods 3 вищий і вужчий, ніж коробка, яка йде в комплекті з «прошкою». Новий дизайн підтримує бездротову зарядку Magsafe.
  • На передній панелі – світлодіод, що інформує про стан зарядки кейсу і готовність до приєднання навушників.
  • На задній панелі – кнопка, яка використовується для підключення навушників до інших пристроїв.
  • Внизу корпусу, як і попередніх поколіннях, знаходиться порт Lightning для класичної зарядки.
  • Візуально вони здаються досить громіздкими, але після перших секунд використання виникає відчуття комфорту.

   

  Як бачите, змін чимало! Тому всім, хто одразу скептично сприйняв вихід третьої версії пристрою, є над чим задуматися!

   

  Навушники, які ви ніколи не загубите

   

  Зручність використання навушників

  Смілива заява, чи не так? Користувачі, які обрали AirPods першого та другого покоління, розділилися на два табори:

   

  • тих, у кого навушники постійно випадали з вух;
  • тих, хто не міг уявити використання інших інтратекальних пристроїв.

   

  Після розпакування AirPods 3 відразу стає зрозуміло, що вони зовсім інші. За фактом зміни торкнулися як внутрішньої, так і зовнішньої будови. Нова технологія пройшла сотні тестів форм-фактора. В результаті було створено форму, яка ідеально підійде максимальній кількості людей і впевнено «сидітиме» у вухах.

   

  Зміни не тільки в дизайні...

   

  Що змінилося у порівнянні з попередниками? Крім зовнішнього вигляду, звичайно, є кілька важливих допрацювань:

   

  • Тепер навушники надійно захищені від вологи та поту, тому можуть використовуватись під час активних занять спортом.
  • Змінився спосіб керування відтворенням музики. Раніше, щоб переключити пісню або запустити Siri, потрібно було двічі торкнутися одного з навушників. У новому поколінні спосіб управління запозичений у версії «про». Для керування мультимедіа використовується «стиснення» наконечника. Цей спосіб набагато зручніший і надійніший.
  • В AirPods 3 від Apple використовується новий підсилювач та динамічний перетворювач, які забезпечують набагато більш високу якість звуку.
  • Третя версія також підтримує об'ємний звук із динамічним відстеженням рухів голови та адаптивною корекцією звуку.
  • Забезпечують триваліший час автономної роботи при відтворенні музики. За словами виробника, вони можуть працювати до 6 години без підзарядки. Це на годину довше, ніж у попереднього покоління, і на півтори години довше, ніж у версії Pro.
  • Зарядний футляр продовжить час прослуховування музики до 30 годин, що на 6 годин краще, ніж у старому футлярі.

   

   

  Цікавою і, мабуть, останньою зміною є новий датчик виявлення шкіри. У попередніх поколіннях у навушників був лише оптичний датчик, тому девайс міг автоматично припиняти відтворення музики проти нашої волі (наприклад, під час перебування девайсу у кишені). В AirPods 3 новий датчик спрацьовує миттєво, музика відтворюється відразу після того, як навушник вставляється у вухо.

   

  Перші враження від прослуховування

   

  Ідеальне звучання AirPods 3

   

  Наступним за важливістю аспектом після зручності використання є якість звуку. Але мінус у тому, що навіть на максимальній гучності навушникам не вистачає басів. А ось високі тони дуже добре помітні.

   

  Нові драйвери також дають почуття глибини звучання. Плюс є підтримка об'ємного звуку Dolby Atmos.

   

  Нові AirPods, як і попередні, мають можливість автоматично перемикатися між пристроями Apple. Одночасно можна слухати музику як на iPhone, так і на Mac без їх повторного сполучення.

   

  Гірше, ніж версія Pro чи ні?

   

  Теоретично AirPods 3 — нижча за класом базова модель навушників. Тому багато хто задається питанням, чи варто міняти стару «прошку» на цю нову версію.

   

  Тут уже справа кожного! Але ви повинні пам'ятати, що на AirPods 3 немає активного приглушення шуму та режиму прозорості, що дозволяє в навушниках чути навколишній світ так само добре, як і без них.

   

  Дуже важливо! Використовувати нову модель True Wireless від Apple можна навіть без оновлення. Вони однаково добре сполучаються з новими та старими гаджетами Apple. Просто у випадку з останніми з'єднання буде проводитись через Bluetooth і супроводжуватиметься затисканням кнопки підключення на чохлі.

   

  Дякуємо, що дочитали наш огляд до кінця!

  Якщо сподобалися AirPods 3, можете замовити їх у нас на сайті.